Sıkça Sorulan Sorular

Dijital dönüşüm konusunda 17 yıldır yaptığımız çalışmalardan sonra oluşan bilgi ve tecrübe birikimi ışığında Ortak Girişim  (Joint Venture) olarak hayata geçmiştir. Sektörel olarak sağladığımız birikim imalat sektörüne yönelik geniş yelpaze de çözümler sunmaktadır. Firmalarda yapacağımız analizler neticesinde firmalara danışmanlık seçenekli raporlar oluşturmaktayız.

Endüstri 4.0 kapsamında, imalat sektörüne yönelik olarak hizmetler sunmak üzere kurulmuş olan IQVizyon, Yönetim Danışmanlığı, bağımsız, bilgili ve deneyimli kişi veya kişiler tarafından özel, kamu ve diğer işletmelerde iş stratejisi, iş yapma yöntemleri alanlarındaki sorunların belirlenmesi, araştırılması ve uygun önerilerin yapılarak bu önerilerin uygulanmasında destek olmaktdır.

İQv gateway, İQv data, İQv mes, İQv scada, İQv analysis, İQv analitics ve İQv mii ürünlerinizi siz müşterilerine sunmakta, üretimde verimliliğinizi sağlamaktayız. Ürünlerimiz ile alakalı detaylı bilgi almak için info@iqvizyon.com e-posta adresimiz araclığı ile 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

İQVizyon, değer katacağı her sektörde ve her bölgede hizmet sunmaktadır. Ulusal ve uluslararası bir çok başarılı projeye imza atan İQVizyon, aynı zamanda sosyal projelerde de sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda çözümler üretmektedir.

Ölçülebilir, verimli, derlenebilir ve sürdürülebilir bir gelecek için sorumluluklarının bilinci ile insana ve teknolojiye yatırım yapan, ürün geliştiren ve çözüm üreten, ürettiği çözümler ile hayatı şekillendiren yapılar kurarak evrensel bir felsefeyi yeni nesillere, anlaşılabilir olması vizyonu ile bu felsefeyi nesillerden nesillere aktarmak.